Anasayfa
Mutlu Evliliğin 6 Sırrı
15 Temmuz 2013 16:12 tarihinde eklendi.
Mutlu Evliliğin 6 Sırrı

Günümüzde çiftler birbirini zor buluyor ancak çabuk kaybediyor.
Oysa iyi niyetlerle ve dileklerle atılan evlilik imzasını, akdini uzun yıllar korumak mümkün.

Uzmanlar mutlu bir evlilik için yeni çiftlere şu önerilerde bulundu;

* Günümüzün modern toplumlarında evlilikler işlerden arta kalan zamanlarda idare edildiği için sorunlar yaşanıyor. Bu nedenle evliliğinize de işinize ayırdığınız kadar zaman ayırın.

* İlişkinizi canlı tutmak için eşinizle baş başa zaman geçirin.

* Sağlıklı bir ilişkide önce evlilik, sonra çocuklar gelmelidir. Eşinizle ‘çocuklar nereye gidecek, ne yapacak’ gibi konular dışında duygu ve düşüncelerinizi de konuşmalısınız.

 

Www.SeninleBirOmur.Com - Mutlu Evliliğin 6 Sırrı - Aşk - Sevgi - Aşk ve Sevgi

 

*Ev ve aile ortamı dışında hobilerinizi geliştirebileceğiniz ya da gönüllü olarakçalışabileceğiniz alanlarla ilgilenin. Bunları da eşinizle paylaşın. Araştırmalar, evin dışında farklıbir alana odaklanan çiftlerin daha sağlıklı bir evlilik yürütebildiğini gösteriyor.
*Çiftler çok yorgun ya da endişeli olduklarında cinsel yaşamları olumsuz etkilenir. Dolayısıyla planladıkları program çok yorgun ya da endişeli oldukları bir dönem için düşünülmemelidir.
*Cinsel isteğin azalması son yıllarda çiftlerin yaşadığı sorunların başında geliyor. İlkçocuk gelinceye kadarbir sorun olmuyor ama sonrasında şikayetler başlıyor. Hem bebek hem de iş yaşamı çiftleri yorgun düşürüyor. Bu nedenle çiftler yaptıkları her şeyi sürekli değerlendirmemeli ve birbirlerine zaman ayırmalıdırlar. Bunun için de eşler kendi ilişkileri için her hafta düzenli olarak uygulayabilecekleri bir programyapmalıdırlar.


Etiketler : Aşk,Sevgi, , , ,

Bu Yazı 193 Defa Okundu
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Sayfalar

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. SeninleBirOmur.Com – Aşk, Sevgi, Aşk Şiirleri, Aşk Mesajları, Aşk Mektupları, Aşk Resimleri, Aşk Şarkıları
yukarıya Çık
Sorgu Sayısı: 115 Yüklenme Süresi: 0,9610,961
Bu Alana Reklam Ver